Trendy motív, ktorý si v lete zamilujete!

Teplé letné dni sa na nás usmiali a obdobie dovoleniek, výletov a párty sa začalo. Leto je tu ako aj nové, zaujímavé a originálne letné trendy. Každý rok prídu stylisti s niečím novým, no tento rok bude letným hitom niečo, čo už v módnom priemysle je nejaký ten čas známe. Pýtate sa čo to je? Kvetinový motív! Ten vás toto len oslní z každého výkladu obchodov s oblečením.

Je zvláštne, že tento vzor už bol dávnejšie v kurze. Potom sa naň nejako zabudlo, no znova sa začína éra kvetinových potlačí a vzorov na šatách, tričkách, ale aj legínach. Kvety nebudú chýbať ani na trendových kabelkách alebo sandáloch.

Leto je vždy plné kvetov a tento krát aj v módnom priemysle. IN budú najmä letné šaty s potlačou veľkých kvetov, ale aj tričkákošele s drobným motívom kvetín. Určite si tento horúci letný trend  úplne zamilujete. Kvety vás nielenže  rozžiaria, ale aj uberú zopár rokov. Kvetované šaty dokonca skvele zakryjú menšie nedokonalosti postavy. Vďaka kvetinovej potlači si budete môcť obliecť aj strih šiat, ktorý bežne nenosíte, pretože tento vzor svedčí väčšinou každej žene.

Kvety sú predsa symbolom života, mladosti, krásy a jemnosti. Dodajú vám ženskosť a eleganciu. Môžete si vyberať z mnohých prevedení, pretože trh s módnym oblečením je plný tých najrôznejších kúskov šiat s kvetinovým vzorom.

 

Ružové šaty bez rukávov

Ružové šaty bez rukávov

Ružové šaty s potlačou

Ružové šaty s potlačou

Kde všade bude kvetinový motív IN?

Vo výkladoch uvidíte nielen šaty a kabelky, trendy budú toto leto aj veľké náušnice s kvetmi v ,,hlavnej úlohe“. Pestré čelenky do vlasov na štýl hippie tiež zažijú obdobie svojej slávy. Okrem toho sa kvetinový motív objaví aj na hodinkách, letných šortkách alebo džínsoch. Kvety budete môcť vidieť aj v podobe nášiviek na tričkách, bundách, bomberách, či mikinách. Je všeobecne známe, že móda sa stále vracia, len sa trochu pozmení. To isté platí aj v prípade nesmrteľného módneho trendu- kvetinového motívu.