Odvážna či rozvážna žena?

Ženy sú v podstate trošku komplikovanejšími bytosťami ako muži. Táto informácia je všetkým známa už dlhé roky. To isté platí aj čo sa týka módy a obliekania. To, čo si oblečiete hovorí veľa o tom, kto vlastne ste. Oblečenie nás istým spôsobom reprezentuje a dotvára tiež prvý dojem.

Ako sa obliekajú štýlové ženy?

  • Žena, ako taká, by sa v prvom rade mala obliekať tak, aby sa cítila pohodlne. Miera pohodlia totiž z veľkej miery určuje mieru sebavedomia. Pohodlie je teda základom obliekania vôbec.
  • Druhé dôležité pravidlo je, aby ste sa obliekli žensky. To neznamená hneď šaty a vysoké podpätky. Ide len o to, že sme ženy. Ženy majú pôsobiť žensky. Ak si oblečiete lodičky na menšom opätku, zvyšuje to mieru príťažlivosti u mužov.
  • Ženskosť samozrejme nenachádzame len v lodičkách, no aj v iných detailoch. Napríklad veľké firemné, rozťahané mikiny nebudú pôsobiť veľmi žensky. Taktiež legíny s tričkom, ktoré ledva zakrýva brucho nie je veľmi ženské. A prečo? Tu sa dostávame k tenkej hranici odvážnosti a rozvážnosti.
  • Legíny sú síce podľa chlapov sexy, no ak si ich oblečiete v takejto priam vulgárnej kombinácii, nespravíte dobre. Pri legínach sa držte troch zlatých pravidiel:

1.Keď sú vzorované, tričko bude jednofarebné a naopak.

2.Dávajte pozor na materiál, legíny nemajú byť priesvitné, na to sú tu silonky!

3. K legínam vždy o čosi dlhšie tričko alebo blúzku. Prípadne tuniku.

  • Ďalším zlatým pravidlom k štýlovému, no vkusnému obliekaniu sú farby. Všetky farby sú v podstate dobré, no nie všetko sa hodí všetkým. Musíte sa pozerať na farbu svojich vlasov a pokožky. Veľmi opatrne narábajte so sýtymi odtieňmi žltej, zelenej, oranžovej a fialovej. Všetky sýte a výrazné farby treba vždy doplniť jemnejšími a menej výraznými kúskami či doplnkami.

Takže dámy. Obliecť moderne a zaujímavo sa dá aj s rozvážnym prístupom. Predsa chceme pôsobiť ako ženy na úrovni, takže tieto rady si určite uchovajte a dúfame, že vám raz pomôžu.