Obojstranné dámske bundy – dvojitý štýl za cenu jedného!

Chcete povýšiť svoj štýl na chladné dni na novú, vyššiu úroveň? Túžite po univerzálnej bunde, ktorá bude spĺňať viaceré očakávania? Potom je na čase vyskúšať obojstranné bundy!

Vybaviť ženský šatník na prechodné obdobie, ktoré sa spája s nepríjemným počasím, zmenami teploty a častými zrážkami, nie je práve najjednoduchšie. Najmä, pokiaľ veci z minulej sezóny doslúžili a potrebujete do svojho šatníka vdýchnuť nový závan štýlu a moderných kúskov oblečenia. Okolo vás sa každodenne pohybujú stovky iných žien, ktoré majú svoj šatník na prechodné obdobie vyšperkovaný k dokonalosti a vy predsa nemôžete zaostávať. Okrem výberu nových topánok, nohavíc, svetrov a šálov, na vás čaká tá najpodstatnejšia časť vybavovania šatníka na prechodné obdobie – výber vhodnej bundy. V dnešnej dobe máte na výber z mnohých štýlov a strihov búnd na prechodné obdobie, možností výberu je tak veľmi veľa. Okrem bežných búnd, s ktorými sa určite pravidelne stretávate, je tu však jedna kategória búnd, ktorá je často prehliadaná – obojstranné bundy. Práve ony vedia byť veľmi výhodné po viacerých stránkach.

Praktickosť a dokonalosť v jednom balení

Aj vy ste sa určite pohrávala s myšlienkou kúpy viacerých búnd na prechodné obdobie. Jedna bunda sa predsa len ťažšie kombinuje s ostatnými kúskami oblečenia ako dve. Vaša peňaženka však o dvoch bundách nechce ani počuť… Tu sa k slovu dostávajú práve obojstranné bundy, ktoré v sebe kombinujú dve odlišné bundy. Perfektný strih bundy zostáva zachovaný v prípade oboch strán bundy, každá strana má však svoj originálny vzhľad a farbu. Vybrať si tak môžete napríklad modrú obojstrannú prechodnú bundu s kapucňou, ktorá má jednu stranu hladkú a modrej farby a druhú mierne prešívanú a ružovej farby. Reálne tak získavate dve odlišné štýlové bundy v jednej bez toho, aby si to ktokoľvek na prvý pohľad všimol. Vybrať si môžete z viacerých modelov, podľa toho, aké 2 bundy v jednej chcete. Dokonale praktické!