Milujete módu? Žijete každý deň naplno a váš šatník je vyťažený 24 hodín denne, 7 dní v týždni? Nenechajte sa vo svojom aktívnom životnom štýle obmedzovať zdĺhavými nákupmi oblečenia a vyberte si štýlové kúsky z nášho e-shopu. Rýchlo, pohodlne a bezpečne. U nás si na svoje príde každá!

Pri voľbe sortimentu do nášho e-shopu si dávame záležať, aby sa naša ponuka niesla v zmysle „z každého rožku trošku.“ A to v každom ročnom období. Štýlové zimné bundy, prechodné bundy a kabáty s rôznymi vzormi potešia vaše oko, ale aj kožu – vyrobené sú z najkvalitnejších materiálov, ktoré vás ochránia aj pred najväčšími fujavicami. Blúzky, šaty a tričká na leto sa postarajú o to, aby ste zažiarili aj počas najslnečnejších dní. Nezabúdame ani na prechodné obdobia – jar a jeseň. Vďaka nášmu oblečeniu sa nemusíte tešiť na leto, aby ste vybalili najväčšie tromfy vášho šatníka. Štýlová totiž budete v každom jednom ročnom období.

Záleží nám na tom, aby vám u nás zakúpené dámske oblečenie sadlo ako uliate. Každý jeden kúsok oblečenia v našom e-shope individuálne meriame a zhotovujeme pre neho samostatnú veľkostnú tabuľku. Vďaka tomuto postupu si môžete byť istá, že trafíte správnu veľkosť. A ak vám niečo náhodou predsa len nesadne, oblečenie nám jednoducho pošlete späť a my vám ihneď vrátime peniaze. Objednaný tovar vám príde domov už do niekoľkých dní od zadania objednávky a v každom balíčku na vás čaká špeciálny trendy darček.

Tak ponorte sa do jednotlivých sekcií nášho e-shopu a nechajte sa unášať na vlnách najnovších módnych trendov. Veríme, že aj vy nájdete to, čo hľadáte a spestríte svoj šatník novými šatami, bundičkami či tričkami.

Zobrazených 1–48 z 1015 výsledkov.

New
Zelená mikina BASIC
Zelená mikina BASIC 26.50 
New
Modrá mikina BASIC
Modrá mikina BASIC 26.50 
New
Siva mikina BASIC
Siva mikina BASIC 26.50 
New
Ružová mikina COLOR
Ružová mikina COLOR 26.50 
New
Modrá mikina COLOR
Modrá mikina COLOR 26.50 
New
Sivá mikina COLOR
Sivá mikina COLOR 26.50