Hľadáte ideálny vianočný darček? Máme pre vás pár zaujímavých tipov!

Vybrať si vianočný ? darček ? pre seba nie je vždy jednoduché, nehovoriac o výbere darčeku pre niekoho iného. Ak ste žena, prípadne vyberáte darček pre osobu nežnejšieho pohlavia, máme pre vás zaujímavý nápad – štýlové a teplé zimné bundičky!

Zima je už pomaly ale isto tu, čo pre všetky dámy znamená len jedno – vytiahnuť zo skrine zimnú bundičku a pripraviť sa na nie vždy príjemné chladné zimné dni. Ak ešte vaša zimná bundička z minulej sezóny spoľahlivo slúži, máte o starosť menej. V takom prípade vám neodporúčame čítať ďalej, nech vás zbytočne nenavnadíme na kúpu novej. Ak však hľadáte pekný ?vianočný darček, či už pre seba alebo pre niekoho iného, čítajte ďalej. Veríme, že nejedna z týchto zimných bundičiek vás chytí za srdce…

Odlíšte sa vzorovanou kapucňou!

Vzorovaná kapucňa je pri zimných bundách aktuálne “IN” a my máme pre vás rovno dva tipy na takýto typ zimnej bundičky. Zvoliť si môžete buď zimnú bundu s károvanou alebo s kvietkovanou kapucňou, vyberať si pritom môžete z viacerých farieb samotnej bundy. Zimná bunda s kapucňou však nielen štýlovo vyzerá, ale čo je hlavné, aj počas tých najchladnejších zimných dní vás udrží pekne v teple.

Získajte 2 bundy za cenu jednej!

Nie, teraz sa vám nechystáme navrhnúť žiadnu špeciálnu zľavu, hovoríme len o ďalšom zaujímavom type zimnej bundy – obojstranných zimných bundách. Pri nich získate dva odlišné štýly plnohodnotnej zimnej bundy, v dvoch rôznych farbách, za cenu jednej. Tak, ako aj v prvom prípade, aj tu platí, že štýl nejde na úkor praktickosti a na to, že by vám v takejto zimnej bunde mohla byť zima, nemusíte ani pomyslieť.