? Buď Trendy aj v Novom roku!

Nový rok so sebou prináša nielen nové trendy, ale aj nové aktivity, ktoré častokrát vyžadujú správne oblečenie. Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku v roku 2020?

Začiatok nového roka sa vždy nesie v pokračujúcej zime, vo vašom šatníku by tak rozhodne nemala chýbať poriadna zimná bunda. Tú už pravdepodobne máte, no ešte stále máte šancu vymeniť ju za novú, lepšiu, a odštartovať tak nový rok vo veľkom štýle. Trendom v roku 2020 zostávajú dlhšie zimné bundy s priliehavým strihom, často upraveným šnúrkou, ktorá sa postará o to, aby bunda dokonale obopla vašu postavu a zvýraznila jej krivky. Ak máte radšej nenápadnejšie farebné kombinácie, ideálnou voľbou budú tmavomodré a tmavozelené bundy, atraktívnou voľbou sú však aj svetlosivé, žlté a ružové farebné odtiene. Na štýlovej zimnej bunde by nemala chýbať ani kožušinka na kapucni.

Keď treskúca zima pominie a začne nastupovať jarné počasie, dominantným odevom šatníka sa stáva kabát. V našej ponuke však nájdete aj kabáty, ktoré vás ochránia aj pred tou najtuhšou zimou. Aj v tomto prípade zostáva IN dlhší strih, ktorý môže byť buď voľný, alebo doplnený o opasok, ktorý pomôže kabátu dobre obopnúť postavu. Je už len na vás, či uprednostníte hebké semišové, vlnené, alebo klasické polyesterové kabáty. Každý materiál má svoje vlastné čaro a výhody.

Splňte novoročné predsavzatia v Trendy bunde!

Asi každá žena medzi svoje novoročné predsavzatia radí aj viac športového vyžitia. Ideálny čas na šport je práve teraz, počas zimy. Ľahšie túry, lyžovanie, bežkovanie, sánkovanie… Možností je neúrekom. Nezabudnite však na dobrú športovú bundu. V našom e-shope nájdete kvalitné športové bundy v zaujímavých farebných kombináciách, ktoré nielenže skvele vyzerajú, ale rovnako dobre aj fungujú.

Ako bonus sme si pre vás pripravili menší novoročný darček – veľa zimných búnd z nášho e-shopu aktuálne zoženiete za výrazne zľavnené ceny. Využite naše cenové hity a odštartujte rok 2020 vo Veľkom štýle!