Ako sa obliecť na prvé rande?

Ak sa chystáte na svoje prvé stretnutie s vašim objektom záujmu, je veľmi dôležitý prvý dojem. V tomto článku vám ukážeme tipy, ako sa čo najlepšie obliecť a pripraviť na svoje prvé rande.

Pravidlo číslo 1: Neodhaľuj sa príliš

Keď chcete niekoho zaujať svojou osobnosťou, asi nebude práve najlepšou voľbou obliecť si krikľavé obtiahnuté šaty tesne pod zadok s výstrihom až po brucho. Zamerajte sa skôr na eleganciu a vkus. To znamená vybrať šaty, ktoré sa vám hlavne hodia farebne aj strihovo, zakrývajú nedostatky a zvýrazňujú vaše prednosti. No a v neposlednom rade sú primerane odhalené (či už hore alebo dole). Vždy sa držte rady, že šaty majú byť buď kratšie bez veľkého výstrihu alebo dlhšie s viac odhaleným dekoltom.

 

Pravidlo číslo 2: Vyberte si správnu farbu

Farba šiat je veľmi podstatná časť pri výbere vášho outfitu. Je pravda, že červené šaty pôsobia na mužov príťažlivejšie ako šaty inej farby. Pokiaľ sa vám však červená nehodí, nemajte obavy. Zamerajte sa na farby, ktoré sa hodia práve vám a vyberte si zaujímavejší strih. Určite sa vyhnite krikľavým a neonovým farbám, ktoré sú na takúto udalosť ako je prvé rande naozaj nevhodné. Na párty sa možno hodia, ale na prvé rande radšej nie.

Pravidlo číslo 3: Oblečte si to, v čom sa cítite dobre

Prvoradé je vaše vlastné pohodlie. Dodáva vám totiž sebavedomie a to je to, čo je v tej chvíli veľmi dôležité. Ak je pre vás pohodlnejšou voľbou blúzka a džínsy, stačí ich doladiť zaujímavými doplnkami ako sú napríklad lodičky, či kabelka. Výsledný efekt bude skvelý. Oblečte si teda to, v čom vám je maximálne pohodlne.

Pravidlo číslo 4: Menej je niekedy viac

Vždy sa pozerajte na to, aby ste to neprehnali s doplnkami, farbami alebo materiálmi. Nekombinujte viacero úplne odlišných materiálov. Napríklad hodváb a kožu. Koženú bundičku môžete skombinovať k šatám z hrubšieho materiálu. Večerné šaty z jemného materiálu radšej dolaďte jemnou kožušinou telovej alebo bielej farby. Taktiež nekombinujte zlaté a strieborné šperky. Pôsobili by ste príliš ovešane a to teda nechceme.

A už len nahodiť úsmev, jemný make-up a môžete vyraziť na stretnutie so svojím vyvoleným.