✨Krásne prechodné bundy 2 in 1, ktoré si zamilujete?

Bundy 2 in 1 sú aktuálne veľkým hitom, ktorý nielenže skvelo vyzerá, ale naviac dobre poslúži. Ak teda hľadáte kvalitné a štýlové prechodné bundy na jeseň 2019, tu ste správne!

Hneváte sa sama na seba, že už nemáte dostatok miesta v šatníku, keďže ho máte plný rôznych búnd na prechodné obdobia a zimu? Tento pocit pozná asi každá z nás. Predsa len však túžime po nových kúskoch, internet je predsa plný štýlových búnd na prechodné obdobia a niektorým sa jednoducho nedá odolať! Tento tradičný dámsky problém sme sa rozhodli aktívne riešiť a našli sme dokonalý spôsob – prechodné bundy 2 in 1. O nich ste už určite niečo počuli, dovoľte nám však predstaviť vám výnimočné a štýlové bundičky z nášho e-shopu.

Nenápadná alebo oslnivá?

Prechodné bundy vám umožnia ukázať obe stránky vášho Ja podľa toho, ako sa v daný deň cítite. V našom e-shope nájdete 3 farebné kombinácie obojstrannej bundy Fashion, pričom každá kombinácia je niečím výnimočná. Všetky bundy však majú spoločný dizajn, pričom jedna strana bundy je prešívaná a druhá hladká. Zeleno-modrá obojstranná bunda bude vhodným riešením pre každú ženu, ktorá je rada nenápadná, no zároveň štýlová. Zelená farba naviac perfektne zapadne do jesenného počasia. Ešte o niečo univerzálnejším riešením je čierno-modrá obojstranná bunda, ktorú jednoducho skombinujete s rôznymi farbami nohavíc či topánok. Najvýstrednejšou kombináciou sa pýši granátovo-amarantová obojstranná bunda – v nej zaručene rozžiarite pochmúrne jesenné dni.

Dvojnásobná kvalita

Obojstranné bundy sú nielen štýlové, naviac sú aj poriadne praktické. A to nielen z pohľadu, že za cenu jednej bundy a jedného miesta v šatníku dostávate dve plnohodnotné bundy. Obojstranné bundy Fashion sú vyrobené z polyesteru najvyššej kvality, ktorý si poradí so všetkými vrtochmi počasia, udrží vás v teple a suchu. Praktický a štýlový stojaci golier, 2 vrecká so zipsom na oboch stranách bundy a kapucňa so šnúrkami patria medzi neoddeliteľné praktické prvky, ktoré rozhodne oceníte.

Tak vyberte si svoju štýlovú prechodnú bundičku v našom e-shope aj vy a spravte si z jesene nezabudnuteľné ročné obdobie!