? ŠTÝLOVÁ MIKINA, ktorá nenechá žiadnu ženu chladnou!

Nieto štýlovejšej mikiny na Zemi, ako je mikina MIMI v Pullovri. Tento mierne nepodarený rým potichu našepkáva, že do nášho e-shopu zavítali skutočne výnimočné mikiny. Však, presvedčte sa na vlastné oči…

Dámska móda je plná nespočetného množstva rôznych druhov mikín. Veľkým trendom sú stále oversize a chlapčenské mikiny, ktoré tak milujeme kvôli ich pohodliu. Mnohé ženy si nevedia vynachváliť sexi crop top mikiny, iné sa zas vydávajú cestou klasických mikín so zipsom a kapucňou. Jednoducho, je si z čoho vyberať. Všetky tieto mikiny sú štýlové a majú niečo do seba, no už nie sú tak originálne. Každá žena má predsa doma rovno niekoľko druhov rôznych mikín, vídame ich teda každý deň a nepovažujeme ich za niečo, pri čom by sme si povedali hlasné Wau. Práve preto sme sa rozhodli našu ponuku klasických štýlov mikín ozvláštniť o niečo fakt výnimočné.

Rifľovina bez nevýhod?

Rifľové bundy sú skvelé, majú však viacero nevýhod. Sú ťažké, príliš teplé a ťažšie sa udržiavajú. Tento problém riešia naše mikiny MIMI, ktoré sú vyrobené z klasického „mikinového“ materiálu. Ten sa skladá z 35% bavlny a 65% polyesteru, ktorý mikine dodáva pružnosť a pevnosť. Kým si nevšimnete originálny dizajn, ako prvé vám do očí udrú práve farebné kombinácie. V našej ponuke nájdete mikinu s oranžovou kapucňoumikinu s červenou kapucňou, obe sú v modrej rifľovej farbe, navzájom sa však líšia odtieňom a vzorom imitácie rifľoviny.

Mikina plná detailov

Mikiny MIMI sú asymetrické, čo znamená, že ich spodná časť je nepravidelne členená. Nájdete na nich viacero rôznych štýlových vzorov a nenápadných nápisov, ktoré dokopy vytvárajú originálny a očarujúci celok. Nebojte sa, nezabudlo sa ani na praktickosť. O tú sa stará oteplenie z vnútornej strany, ktoré nielenže zabezpečí tepelný komfort počas chladných dní, naviac je veľmi príjemné na dotyk. Rukávy mikiny sú zakončené zvarmi, pekne tak priliehajú k rukám.

Podľahli ste im? Žiadny strach, štýlové mikiny MIMI zoženiete v našom e-shope za výhodné ceny, vašu peňaženku teda takéto originálne obohatenie šatníka takmer vôbec nezabolí!